Kas mes esame?

Esame inovatyvi kompanija, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba pakuotėmis maisto ir gėrimų išsinešimui segmente.

Prekiaujame ne tik popieriniais puodeliais karštiems gėrimams, tačiau ir kitais susijusiais produktais: dangteliaismaišikliais, šiaudeliais, vienkartiniais stalo įrankiais bei įvairiomis pakuotėmis.

Esame išskirtiniai tuo, jog prisitaikome prie visų klientų poreikių, galėdami pasiūlyti individualius sprendimus. Turėdami ilgamečius partnerius tiekiame puodelius, ledų indelius, maišelius ir kitas maisto pakuotes su individualiu dizainu.

Per visus savo veiklos metus nuo 2013 m. mūsų produkcija spėjo pasiekti milijonus vartotojų Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Ukrainoje bei Vakarų Europoje.

puodeliai n1
puodeliai n2

Mūsų klientai

Jei bent kartą esate stabtelėję kavos degalinėje, tikėtina, kad mūsų produktus jau esate išbandę. Tvirti ir estetiški Green Feel puodeliai naudojami populiariausiose prekybos vietose Baltijose šalyse.

Didžiuojamės savo klientų rate turėdami tokias plačiai žinomas įmones kaip UAB “Viada LT”, SIA “Viada Baltija”, Western Oil Group Ltd, UAB „Trevena”, UAB „Avion Express”, UAB „Coffee address”, Dispo International, Catering Disposals Ltd.

Dėka savo tarptautinės patirties, dalyvaujame įvairiuose konkursuose prekių tiekimui tiek Lietuvoje, tiek visoje Europoje.

Mūsų darbo ir kokybės principai

Esame pirmieji Baltijos šalyse pristatę gofruotus bei 3D popierinius puodelius. Šie išskirtiniai produktai ne tik suteikia mūsų klientams galimybę patiekti karštus gėrimus tvirtuose, temperatūrai atsparesniuose induose, tačiau ir padeda formuoti prekinio ženklo įvaizdį savų klientų rate. 3D popieriniai puodeliai gaminami pagal individualius klientų užsakymus, ne tik spausdinant prekinį ženklą, bet ir formuojant puodelio tekstūrą fiziškai.

Artimai bendradarbiaujame su gamintojais ir partneriais Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Lenkijoje, Turkijoje, Ukrainoje, Kinijoje bei, žinoma, Lietuvoje.

Visos mūsų prekės yra itin aukštos kokybės. Investuojame į kokybės tyrimus, personalo apmokymus. Dalyvaujame parodose, konferencijose, bedradarbiaujame su Valstybinėmis įstaigomis aplinkosaugos ir atliekų rūšiavimo klausimais. 

Visa mūsų produkcija bei jos įpakavimai pilnai atitinka Europos Sąjungos reikalavimus ir turi atitinkamus sertifikatus. 

puodeliai n3

Kodėl verta apsipirkti pas mus?

EU Export Baltic UAB

Sertifikatai

ISO 9001:2015

FSC™

ISO 14001:2015 & Strongest in Lithuania