GRĄŽINIMO SĄLYGOS

 

Vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis www.popieriniaipuodeliai.lt el. parduotuvėje pirktos kokybiškos prekės (puodeliai, dangteliai, maišikliai ir kiti priedai) gali būti grąžinamos ar keičiamos tik Pardavėjui sutikus.

Jei prekė Jums netiko ar nepatiko, praneškite mums el. paštu: info@popieriniaipuodeliai.lt per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo. Pranešdami įtraukite užsakymo numerį ir datą, prekės pavadinimą ir kodą bei grąžinimo priežastį.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė turi būti nesugadinta pirkėjo;
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta pirkėjo;
  • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą (mūsų suteiktą sąskaitą).

Netinkamos kokybės prekės nemokamai keičiamos į kokybiškas arba grąžinami sumokėti pinigai.

www.popieriniaipuodeliai.lt el. parduotuvė turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Grąžinamas prekes galite pristatyti adresu J.Basanavičiaus 129C, Šiauliai, darbo dienomis nuo 08.00 iki 17.00 val. Jas taip pat galite atsiųsti naudojantis savo pasirinkto kurjerio paslaugomis.